KONST / Litografier / Färglitografi 12713102
nr 1271 3102
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Roslagsgatan "Brother Marx". Signerad, numrerad 240/250. Bladets mått: 69x52 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:11:03
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm